O FIRMIE

Firma KUBUS zajmuje się produkcją wszelkiego typu mebli na wymiar. Jesteśmy na rynku od kilku lat, działamy głównie w regione wielkopolski. Urządzamy mieszkania, biura, gabinety i inne instytucje oraz obiekty użyteczności publicznej. Dzięlki doświadczonemu zsepołowi ludzi jeseśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagający pomysł na aranżację...


MEBLE
Pierwsze kroki stawialiśmy jako firma świadcząca usługi z zakresie projektowania oraz wykonywania mebli na wymiar. Głównym przedmiotem naszej działalności była produkcja oraz montaż szaf wnękowych, garderoby, zabudowy z drzwiami przesuwnymi. Jednak nowe wyzwania stawiane przed naszą firmą sprawiły, że w krótkim czasie zapadła decyzja o poszerzeniu profilu naszej działalności.

 

W chwili obecnej zajmujemy się również kompleksową obsługą w zakresie: mebli kuchennych, mebli biurowych oraz innych nietypowych meblach w obiektach użyteczności publicznej.

 

Proponując nowoczesne rozwiązania i oferując swoje zaangażowanie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Dajemy Państwu gwarancję profesjonalizmu, ogromnej wiedzy oraz szybkiej reakcji na potrzeby klienta.

 

 


Załączniki